Kundservice 08-441 15 20

Öppettider: Mån-fre 8.30-15, lunchstängt 12-13 
E-post: kundservice@pocketgrossisten.se

Vi som jobbar på fältet

Agneta Rödin

Vimmerby, Oskarshamn, Västervik
070-542 60 15 

agneta.rodin@pocketgrossisten.se

Carina Björklund

Värmland
076-526 09 47 

carina.bjorklund@pocketgrossisten.se

Caterina Flego

Södra Stockholm
076-542 80 81 

caterina.flego@pocketgrossisten.se

Charlotte Engström

Halland/Göteborg
070-868 00 81

charlotte.engstrom@pocketgrossisten.se

Charlotte Thorén

Västmanland, Södermanland
076-542 79 46 

charlotte.thoren@pocketgrossisten.se

Eleonore Wagner

Södra Stockholm
076-526 11 13 

eleonore.wagner@pocketgrossisten.se

Elisabeth Kaller

Östergötland
076-526 11 52 

elisabeth.kaller@pocketgrossisten.se

Fredrik Hägglund

Västernorrland, Jämtland
070-330 97 44

fredrik.hagglund@pocketgrossisten.se

Helen Ohlsson

Blekinge
073-600 75 55 

helen.ohlsson@pocketgrossisten.se

Helena Karlsson

Bohuslän
073-600 75 62 

helena.karlsson@pocketgrossisten.se

Karolina Westlund

Dalarna, Gävleborg
076-546 30 05 

karolina.westlund@pocketgrossisten.se

Linda Bergfeldt

Göteborg/Sjuhärad
076-546 30 02 

linda.bergfeldt@pocketgrossisten.se

Linda Ekdahl

Västerbotten, Ångermanland
076-526 09 56

linda.ekdahl@pocketgrossisten.se

Lukas Essesjö 

Norra Stockholm
073-600 75 57 

lukas.essesjo@pocketgrossisten.se

Niklas Berndtsson

Norra Stockholm
076-526 11 25 

niklas.berndtsson@pocketgrossisten.se

Nina Walderyd

Skåne nordväst, Halmstad
076-526 09 43

nina.walderyd@pocketgrossisten.se

Pia Persson

Skåne
073-600 75 70 

pia.persson@pocketgrossisten.se

Sofia Offesson

Göteborg, Alingsås
073-600 75 60 

sofia.offesson@pocketgrossisten.se

Susanne Snygg
Småland

070-914 42 44 

susanne.snygg@pocketgrossisten.se

Yvette Eriksson (tjänstledig)

Gotland

076-526 09 05 

yvette.eriksson@pocketgrossisten.se

Zandra Nilsson

Skåne

076-546 30 04 

zandra.nilsson@pocketgrossisten.se

Vi som jobbar på kontoret

Fredrik Axegård

VD

076-526 11 12 

fredrik.axegard@pocketgrossisten.se

Line Madrell

Kundservice

076-526 09 90 

line.madrell@pocketgrossisten.se

Lisa Ödlund

Marknadsansvarig

070-350 68 61 

lisa.odlund@pocketgrossisten.se

Marie Hallberg

Regionchef Syd

070-868 00 68 

marie.hallberg@pocketgrossisten.se

Natalie Westskytte

Storkundsansvarig

076-542 79 82 

natalie.westskytte@pocketgrossisten.se

Petra Eriksson

Inköpschef

076-526 09 84 

petra.eriksson@pocketgrossisten.se

Therese Karling

Regionchef Norr

076-526 11 38 

therese.karling@pocketgrossisten.se

Hitta till oss

Adress:

Rosenlundsgatan 50, 118 63 Stockholm

Leveransadress lager:

Metallvägen 31, 195 72 Rosersberg

Telefon:

08-441 15 20

E-post:

kundservice@pocketgrossisten.se


Jobba hos oss

Just nu har vi inga lediga tjänster men du kan alltid testa att skicka oss en spontanansökan.